Sunday, January 19, 2020

Bursa Perakendeciler Derneği (PERDER), Çanakkale, Eskişehir, Yalova ve Balıkesir’in ardından Kütahya’yı da üye şehir listesine ekledi. Kütahya’da 22 şubesi ile hizmet veren Sultan Market de Bursa PERDER üyesi oldu.

 

Bursa başta olmak üzere Marmara’nın önemli bölgelerinin yerel perakendesinde de söz sahibi olma yolunda önemli adımlar atan Bursa PERDER, bünyesine Kütahya’yı da kattı. Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan Seyhan, Özer Düşünüklü ve Muhammed Okur ile Kütahya’ya ziyarette bulunan Bursa PERDER Başkanı Mustafa Gürel, Sultan Market Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Yılmaz’a üye rozeti taktı.
Kütahya’da Sultan Market’in tesislerini ve şubelerini gezen Başkan Mustafa Gürel, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaret ile Sultan Market’in marketçiliğin yanında ürettiği kuruyemiş, kahve, bakliyat, et ve et ürünleri ile kentin ve bölgenin önemli tedarikçileri arasında yerini alan bir marka. Bursa PERDER ailesine Sultan Market gibi önemli bir markayı katmak bizler için onur verici bir durum” dedi. Bursa PERDER her zaman birlikten güç aldığını hatırlatan Başkan Gürel, yerel perakendenin yerli markalarla büyüyeceğine dikkat çekerek, “Perakende sektöründe girdiğimiz rekabette yerli markalarla işbirlikleri, uluslararası firmalara karşı elimizi daha da güçlendirecektir. Bu işbirliği sektörde yerel perakendecilerimize önemli bir güç sağlamanın yanı sıra Türkiye ekonomisine de ciddi katkı koyacaktır” diye konuştu.

FURKAN YILMAZ: “BURSA PERDER’İN GÜCÜ BİZE GÜÇ KATACAK”
Bursa PERDER Başkanı Mustafa Gürel ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni Kütahya’da ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ifade eden Sultan Market Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Yılmaz, “Yerel perakendenin önemli platformlarından olan Bursa PERDER’in gücünü arkamızda hissetmek bizlerin perakende sektöründe çıktığımız yolda hedefe ulaşmamıza ve kalıcı olmamıza büyük katkı sağlayacak” dedi.

Bursa Perder Videoları