Wednesday, December 11, 2019
demo

Bursa perakende sektörünün önemli platformlarından Bursa PERDER’de Başkan Haşim Kılıç, görevinden ayrıldı. Haşim Kılıç’tan boşalan Bursa PERDER başkanlık koltuğuna Mustafa Gürel getirildi. 


Geçtiğimiz günlerde Perakende Zirvesi’ne ev sahipliği yaparak Bursa’nın tanıtımı ve sektörün gelişimi adına önemli bir organizasyona imza atan Bursa PERDER’de kan değişikliği yaşandı. Bursa PERDER başkanlık görevinden ayrılan Haşim Kılıç’ın yerine başkanlığa Mustafa Gürel getirildi. Yönetim Kurulu’na verdiği yemekli toplantıda başkanlık görevini Haşim Kılıç’tan devralan Bursa PERDER yeni Başkanı Mustafa Gürel, yaptığı konuşmada; “Başkanımız göreve geldiği ilk günden itibaren gerek Yönetim Kurulu Üyeleri olarak bizlerle gerekse de diğer üyelerimizle birlik içerisinde hareket ederek, Bursa PERDER’i en iyi şekilde temsil etti. Bu anlamda kendilerine teşekkür diyorum” dedi. Devraldığı başkanlık görevini bir bayrak yarışına benzeten Başkan Mustafa Gürel, “Nihayetinde bu bir bayrak yarışıdır. Başkanımızdan almış olduğumuz bu bayrağı var gücümüzle çalışarak daha da yukarıya taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. Başkanlık süresince birlik ve beraberliği bozmamaya özen göstereceklerinin altını çizen Gürel, sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Var olanın üzerine koyarak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile aktif olacağımız sistemli ve planlı bir yol haritası izleyeceğiz. İzleyeceğimiz bu yol haritasıyla da Bursa PERDER olarak, 2014’ü kendimize avantaja çevirip pek çok projeyi hayata geçireceğiz.” 

Toplantının sonunda Bursa PERDER Başkanı Mustafa Gürel, başarılı çalışmalarından ötürü Haşim Kılıç’a plaket takdim etti.

Bursa Perder Videoları